Автор Тема: Продавам кулери за процесор (Intel / AMD)  (Прочитано 216 пати)

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3268
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Продавам кулери за процесор (Intel / AMD)
« на: Март 23, 2020, 19:28:52 pm »
Продавам BOX кулер од Ryzen 5 2600 (АМ4)

Wraith Stealth, користен не цел месец. Во одлична состојба. Купен у комплет со процесорот на 29.12.2018.

Цена: 500 ден.Исто така продавам кулер за процесор DeepCool Gammaxx 400 RED.

Моментално монтиран на мојата плоча (AM4), а се продава комплет во кутија со сите додатоци за монтирање и на Intel плочи.

Купен е од DDcom на 19.06.2019. Користен е на мојот компјутер, еднаш до два пати неделно по неколку саати.

Повеќе информации на: http://www.deepcool.com/product/cpucooler/2017-01/7_6408.shtml

Цена: 800 ден.

Контакт може тука, во пп или на 071 333 190

:D

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3268
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: Продавам кулери за процесор (Intel / AMD)
« Одговори #1 на: Март 24, 2020, 16:42:19 pm »
Deepcool Gammaxx 400 Red е продаден.

Sent from my Mi 9T Pro