Автор Тема: Летни гуми Bridgestone Tutanza DOT 1818  (Прочитано 511 пати)

Отсутен Vladeee

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2101
Летни гуми Bridgestone Tutanza DOT 1818
« на: Март 21, 2020, 13:50:28 pm »
Гумите се од другар, повелете кој сака да вози добра гума, извадени се од скоро ново фиат типо.  30 евра комад, само во комплет.

http://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3548425« Последно менување: Март 21, 2020, 13:57:44 pm Vladeee »
>>>>><<<<<

Отсутен Indigo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 306
Одг: Летни гуми Bridgestone Tutanza DOT 1818
« Одговори #1 на: Март 22, 2020, 11:10:23 am »
не разбирам, 30 евра комад, само во комплет? значи 120 евра или ништо ?
конкретно сум заинтересиран за 2 гуми ?

Отсутен Vladeee

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2101
Одг: Летни гуми Bridgestone Tutanza DOT 1818
« Одговори #2 на: Март 22, 2020, 20:08:28 pm »
Може побрзо така ќе се продадат, звони утре пред полициски час ;)
>>>>><<<<<

Отсутен Vladeee

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2101
Одг: Летни гуми Bridgestone Tutanza DOT 1818
« Одговори #3 на: Март 27, 2020, 22:17:33 pm »
може клуч
>>>>><<<<<