Автор Тема: Opel Corsa D 1.3 Cdti 2008  (Прочитано 611 пати)

Отсутен K92

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 677
Opel Corsa D 1.3 Cdti 2008
« на: Март 10, 2020, 02:02:36 am »
Неколку пати ја ставам колава на оглас и го бришам огласот зашто не ми се продава некако, но за жал ми треба поголема кола и морам да ја продадам..  :(

Све си пишува во огласот, за подетално контакт број: 071 314 880

Цена: 3400 евра.

линк од reklama5: https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3520241

« Последно менување: Март 18, 2020, 23:36:09 pm K92 »
You have to pay attention to regular cars, and slalom through them. That's the way to drive fast.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25375
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Opel Corsa D 1.3 Cdti 2008
« Одговори #1 на: Март 10, 2020, 07:50:29 am »
Фино количе, коректна цена. Со среќа продажбата!

Отсутен K92

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 677
Одг: Opel Corsa D 1.3 Cdti 2008
« Одговори #2 на: Март 18, 2020, 23:36:41 pm »
BUMP

3400 евра.
You have to pay attention to regular cars, and slalom through them. That's the way to drive fast.

Отсутен K92

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 677
Одг: Opel Corsa D 1.3 Cdti 2008
« Одговори #3 на: Март 26, 2020, 01:22:36 am »
B  U  M  P
You have to pay attention to regular cars, and slalom through them. That's the way to drive fast.