Автор Тема: Камера  (Прочитано 571 пати)

Присутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3279
Камера
« на: Март 08, 2020, 13:14:02 pm »
Продавам користена камера (околу 20-30 саати),купена пред околу 2 години 1920 мкд 😁.
Претежно ми стоеше како камуфлажа се додека пред некој ден не ми стигнаа ''вистинските" камери од чајна 😁.Камерата е собна и има IR диоди за ноќно снимање,снима и звук,работи на мемориска картичка,леќа 3.2мм,лесна е за користење може да се користи и на екстерна батерија (power bank)доколку нема штек во близина,со камерата има и кутија,упатство и цд.
Цена 1000 мкд фиксно.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk


Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3399
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Одг: Камера
« Одговори #1 на: Март 08, 2020, 16:54:50 pm »
@riki_staff dali ima kontrola ili snima dok ima mesto?
We stick everywhere!

______________________________________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Присутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3279
Одг: Камера
« Одговори #2 на: Март 08, 2020, 17:10:03 pm »
Нон стоп снима,кога ќе се наполни мемориската почнува од ново да снима,т.е ги брише старите фајлови.
Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
« Последно менување: Март 08, 2020, 17:59:27 pm riki_staff »

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3399
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Одг: Камера
« Одговори #3 на: Март 08, 2020, 21:31:04 pm »
fala na odgovor :)
We stick everywhere!

______________________________________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Отсутен Vladeee

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2101
Одг: Камера
« Одговори #4 на: Март 09, 2020, 22:54:37 pm »
дали има опција само кога има движење да снима, или нон-стоп снима и преснимуе? Не веруем дека ја има таа опција ама да прашам...
>>>>><<<<<

Присутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3279
Одг: Камера
« Одговори #5 на: Март 10, 2020, 13:09:20 pm »
Нема детекција на движење,за 1000 че толку.🙂

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk


Присутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3279
Одг: Камера
« Одговори #6 на: Април 09, 2020, 21:18:14 pm »
Рефреш.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk