Автор Тема: Купувам Mitsubushi Lancer  (Прочитано 1543 пати)

Присутен markokogoj

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 51
 • Seat Ibiza 1.9 TDI
Купувам Mitsubushi Lancer
« на: Март 06, 2020, 21:28:12 pm »
Здраво,
Купувам митсубуши лансер 08/09 или понов
Понудете

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3914
Одг: Купувам Mitsubushi Lancer
« Одговори #1 на: Март 06, 2020, 23:55:48 pm »
Odi na fb pisi golden car imas ekstra lancer srebren od prv gazda neuvezen.
Javi se deckoto e Goran kazi vlatko me prati.

Отсутен Filip MK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 976
Одг: Купувам Mitsubushi Lancer
« Одговори #2 на: Март 09, 2020, 08:58:50 am »
И јас го видов Лансерот на Голден кар страната, делуваше ептен коректно
Претпоставката е мајката на сите заебувања

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5008
 • хаУс мајстор
Одг: Купувам Mitsubushi Lancer
« Одговори #3 на: Март 09, 2020, 13:38:45 pm »
Продаден пишува дека е.
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен Ordevski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 595
Одг: Купувам Mitsubushi Lancer
« Одговори #4 на: Март 09, 2020, 15:26:30 pm »
Ништо чудно, од слики се гледаше дека е добар :)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk


Отсутен Vladeee

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2143
Одг: Купувам Mitsubushi Lancer
« Одговори #5 на: Март 09, 2020, 22:58:07 pm »
ако си заинтересиран за лансеров пиши да ти дадам број , прв газда

Се предомисли првиот газда, незнае ни он кај тера
« Последно менување: Март 12, 2020, 23:06:29 pm Vladeee »
>>>>><<<<<

Отсутен Бузуки

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6033
Одг: Купувам Mitsubushi Lancer
« Одговори #6 на: Март 10, 2020, 18:08:10 pm »
Цена ?

Присутен markokogoj

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 51
 • Seat Ibiza 1.9 TDI
Одг: Купувам Mitsubushi Lancer
« Одговори #7 на: Март 11, 2020, 08:39:51 am »
Pisi poraka ili broj

Отсутен Leonid

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 451
Одг: Купувам Mitsubushi Lancer
« Одговори #8 на: Март 11, 2020, 10:49:18 am »
Најјако е кога продаваш кола,а не кажуваш цена, криеш таблици итн...тргни ги барем и сликите и чекај да ја продадеш
Стави почетна цена,па ценкајте се...вака кога ќе видам пглас без цена,одма го прескокнувам

Отсутен Ordevski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 595
Одг: Купувам Mitsubushi Lancer
« Одговори #9 на: Март 11, 2020, 19:45:28 pm »
https://www.pazar3.mk/oglas/vozila/avtomobili/Mitsubishi/Lancer/se-prodava/skopje/skopje-opstina/mitsubishi-lancer-1-3-benzin-108ks-22-000km/3376337

Еве ти еден со 22.000км (дваесет и две илјади)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk


Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17944
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Купувам Mitsubushi Lancer
« Одговори #10 на: Март 11, 2020, 19:59:27 pm »
Овој е поскап од нов кога бил.

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10295
 • Архитект
Одг: Купувам Mitsubushi Lancer
« Одговори #11 на: Март 12, 2020, 09:30:40 am »
Не баш.
Нов беше околу 12- 13.

Само овај е со првото ниво на опрема. Нема команди на волан, бандажи итн....

Отсутен Ordevski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 595
Одг: Купувам Mitsubushi Lancer
« Одговори #12 на: Март 12, 2020, 10:54:13 am »
Компромис секогаш има во животот :)
Нема опрема, мала километража, практично ново возило и соодветна цена...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk


Присутен markokogoj

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 51
 • Seat Ibiza 1.9 TDI
Одг: Купувам Mitsubushi Lancer
« Одговори #13 на: Мај 05, 2020, 21:06:52 pm »
.