Автор Тема: Купувам делови за Toyota Land cruiser 2008/09  (Прочитано 493 пати)

Отсутен devourer

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 70
Купувам делови за Toyota Land cruiser 2008/09
« на: Февруари 22, 2020, 19:18:25 pm »
Браник
Хауба
Лево крило
Лево подкрило(пластика за заштита од кал)
Кров
Лев преден фар
Боја темно сина(не е препорачливо)
Година 2008/09

Отсутен devourer

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 70
Одг: Купувам делови за Toyota Land cruiser 2008/09
« Одговори #1 на: Февруари 28, 2020, 01:23:36 am »
bump!