Автор Тема: Заден Лонец/Издув  (Прочитано 477 пати)

Отсутен tomm1060

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 72
Заден Лонец/Издув
« на: Февруари 22, 2020, 13:59:28 pm »
Купувам заден лонец/издув "спорцки" :) . Не мора нов, да не е скапан само. Понудете
Cuore Sportivo🍀

Отсутен Diesel

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2806
Одг: Заден Лонец/Издув
« Одговори #1 на: Февруари 22, 2020, 14:08:55 pm »
Шоколабебрат?

:D
2008 Opel Astra Classic II 1.4 16V Ecotec Twinport

2002 VW Polo 9N 1.4 16V

Масло во менувач се менува кога се менува менувач.

Отсутен tomm1060

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 72
Одг: Заден Лонец/Издув
« Одговори #2 на: Февруари 22, 2020, 14:21:46 pm »
Универзален некој ќе варам држачи. За Алфа 166

Шоколабебрат?

:D
Cuore Sportivo🍀

Отсутен tomm1060

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 72
Одг: Заден Лонец/Издув
« Одговори #3 на: Март 10, 2020, 19:08:19 pm »
Купено Себеринг-че. Клуч.
Cuore Sportivo🍀