Автор Тема: Продавам BMW X3  (Прочитано 552 пати)

Отсутен eko13

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 71
Продавам BMW X3
« на: Февруари 21, 2020, 09:34:17 am »
БМВ Х3 Дизел, произведена Јули 2008. 2.000 кс 177 КС, поминати 158.000 км. Прв сопственик, возилото е купено и редовно целосно одржувано и сервисирано во М Кар
Алуминиумски бандажи ( зимски и летни гуми ), автоматска клима, М волан, М менувач, кожни седишта, греачи на предни седшта, електрика на стакла, светлосен пакет, ски пакет, тонирана кабина, темпомат...

Цена 9.950 еур

https://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=3521021

Контакт: 070278107
« Последно менување: Март 11, 2020, 09:41:58 am eko13 »

Отсутен eko13

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 71
Одг: Продавам BMW X3
« Одговори #1 на: Март 11, 2020, 09:41:43 am »
Bump

9.900 Eur