Автор Тема: Kupuvam tablet so windows  (Прочитано 518 пати)

Отсутен aleksandarbt

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 774
 • Cruze LS+ 1.8
Kupuvam tablet so windows
« на: Февруари 17, 2020, 18:17:42 pm »
Ne e biten fizickiot izgled. Isto ako raboti samo so polnac ne e problem. Bitno da e evtin

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5886
 • 69
Одг: Kupuvam tablet so windows
« Одговори #1 на: Февруари 18, 2020, 10:29:29 am »
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Присутен bramovsk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3344
Одг: Kupuvam tablet so windows
« Одговори #2 на: Февруари 18, 2020, 14:48:02 pm »
@aleksandarbt имам еден HP 7" мислам дека беше ваков - https://www.gsmarena.com/hp_slate_7-5317.php

Ако ти одговара пиши ми ПП ќе го пбарам дома ќе се договориме.

Отсутен aleksandarbt

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 774
 • Cruze LS+ 1.8
Одг: Kupuvam tablet so windows
« Одговори #3 на: Февруари 18, 2020, 20:22:52 pm »
@aleksandarbt имам еден HP 7" мислам дека беше ваков - https://www.gsmarena.com/hp_slate_7-5317.php

Ако ти одговара пиши ми ПП ќе го пбарам дома ќе се договориме.

So windows mi treba. Fala

Присутен bramovsk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3344
Одг: Kupuvam tablet so windows
« Одговори #4 на: Февруари 18, 2020, 22:27:50 pm »
Грешен линк, HP Stream 7 e моделот. Co Windows e.