Автор Тема: Купувам iPad со SW iOS 12 или постар 9,7" или поголем  (Прочитано 593 пати)

Отсутен SaleSk

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 5920
  • 69
Купувам iPad со софтвер под или еднаков на iOS 12, со големина на екран од 9,7 инчи или поголем.
Најбитно од се е да е функционален и козметички перфектно сочуван.
Понуди на ПП.

Благодарам
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен SaleSk

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 5920
  • 69
Одг: Купувам iPad со SW iOS 12 или постар 9,7" или поголем
« Одговори #1 на: Март 03, 2020, 09:51:02 am »
Купено.
Клуч.
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.