Автор Тема: 2 x Xiaomi redmi 5a  (Прочитано 424 пати)

Отсутен Dule_

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2226
2 x Xiaomi redmi 5a
« на: Февруари 16, 2020, 19:02:00 pm »
Се продаваат два телефони Xiaomi redmi 5a, купени од Телеком доаѓаат со кутија и со гаранција до јуни 2020.

Спецификации: https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_5a-8898.php

Цена за првиот 2500 ден, за вториот 3000 ден.

Слики од првиот телефон:
Слики од вториот телефон:
Отсутен Dule_

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2226
Одг: 2 x Xiaomi redmi 5a
« Одговори #1 на: Март 06, 2020, 19:17:12 pm »
1500 ден првиот, 2000 ден вториот телефон.

Sent from my MI 6 using Tapatalk


Отсутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3279
Одг: 2 x Xiaomi redmi 5a
« Одговори #2 на: Март 06, 2020, 19:23:13 pm »
Со 2 или 3гб рам се?
Заклучени се на телеком?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk


Отсутен Dule_

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2226
Одг: 2 x Xiaomi redmi 5a
« Одговори #3 на: Март 06, 2020, 19:43:06 pm »
Со 2гб, не се заклучени на телеком.

Sent from my MI 6 using Tapatalk


Отсутен Dule_

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2226
Одг: 2 x Xiaomi redmi 5a
« Одговори #4 на: Март 27, 2020, 13:22:09 pm »
Може да се затвори темата