Автор Тема: Услужен:  (Прочитано 889 пати)

Присутен vladic3110

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1902
Услужен:
« на: Февруари 03, 2020, 19:02:05 pm »
Барам шофершајбна за голф 3, по можност поевтина :)
Ако му се наоѓа  на некој  нека пише овде,  во порака  или на број кај мене 075/376-175
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Присутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4094
Одг: Услужен:
« Одговори #1 на: Февруари 03, 2020, 19:20:04 pm »
Нема по маркети,апотеки,трафики?....евевентуално во некоја амбуланта не се наоѓа? 😁😁

Sent from my BLN-L21 using Tapatalk


Присутен vladic3110

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1902
Одг: Услужен:
« Одговори #2 на: Февруари 03, 2020, 19:41:16 pm »
Нема,  голф 3 се не квари :D
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5008
 • хаУс мајстор
Одг: Услужен:
« Одговори #3 на: Февруари 03, 2020, 20:23:35 pm »
Во Тетово имаше едно за шофершајбни ако не се лажам?
Нови, не оригинални, ефтини.
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Присутен vladic3110

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1902
Одг: Услужен:
« Одговори #4 на: Февруари 03, 2020, 20:29:36 pm »
Ако ти текни име нешто пиши иначе  ми спомнаја и во Струмица имало такви околу 50тина евра биле,  сеа дс се најди ндшто поефтино  си велам
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Присутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4094
Одг: Услужен:
« Одговори #5 на: Февруари 03, 2020, 20:42:41 pm »
Во Тетово имаше едно за шофершајбни ако не се лажам?
Нови, не оригинални, ефтини.
Формула 95 се во Струмица,побарај на гугл

Sent from my BLN-L21 using Tapatalk


Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5008
 • хаУс мајстор
Одг: Услужен:
« Одговори #6 на: Февруари 04, 2020, 20:54:15 pm »
Јас се извинувам ама сум се смешал малку. Сеа пребарав во темата за полото, ама станувало збор за хауба а не за шофершајбна. За Ситком станува збор, незнам дали држат шофершајбни?
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Присутен NUME

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5451
Одг: Услужен:
« Одговори #7 на: Февруари 05, 2020, 01:13:40 am »
na plasticarska ulica pred kasarna ilinden od desno imas garant..