Автор Тема: Alatki za cistenje na interier na kola  (Прочитано 2426 пати)

Отсутен Tokiii

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 10
  • Нема бе чичин!
Alatki za cistenje na interier na kola
« на: 29 Јануари 2020, 00:18:08 am »
Zdravo
Od kade mozam da naracam alatki za cistenje na interier na kola kako sto ima na ova video
https://youtu.be/drfu1PZYEUE

Vacuum cleaner (usisivac) imam so site dodatoci,za drugite masinki i alatki prasuvam,pobarav sam ama nemozev da najdam

Nemam mkd font na tell ako e zabraneto latinica  ;D


There's a lot of stress...but once you get in the car,all that goes out the window.

Отсутен Nakolce

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2310
  • Имигрант
Одг: Alatki za cistenje na interier na kola
« Одговори #1 на: 29 Јануари 2020, 08:53:58 am »
Сакаш ли со хемиско на возила да работиш или како хоби?
Затоа што ова е профи алат што го користи овој.. Една профи машина за усис на вода е од 150 евра па нагоре, Зависи од големината. Drill brush можеш по ebay да најдеш милион врсти или по Алиекспрес, Во МК незнам кај ги има.

Отсутен brm brm

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2610
Одг: Alatki za cistenje na interier na kola
« Одговори #2 на: 29 Јануари 2020, 09:00:34 am »
Има оставено линк под видеото, foxclean.com. Не верувам дека од таму ќе можеш да си порачаш за Мк. Ама види какви алати се, и најди нешто слично на интернет,  е-бај; алиекспрес...

Едит: Веќе ме спревариле

Отсутен Tokiii

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 10
  • Нема бе чичин!
Одг: Alatki za cistenje na interier na kola
« Одговори #3 на: 29 Јануари 2020, 23:52:50 pm »
Фала на двајцата,иначе чичо ми сакаше сами да ги чистиме колите,ама кога му кажав по 150 евра од една машинка,нешто ми се предомислува хахаха

Ќе видиме,ако собереме пари заедно ќе купиме повише такви алатки за длабинско чистење


There's a lot of stress...but once you get in the car,all that goes out the window.