Автор Тема: Купувам половни бандажи 16"  (Прочитано 366 пати)

Отсутен tomm1060

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 72
Купувам половни бандажи 16"
« на: Јануари 26, 2020, 22:48:28 pm »
Со следниве карактеристики. Не нови, само половни , алуминиумски и што поевтини :)

205/55R16 91H

6.5Jx16 ET36.5

5x108
Cuore Sportivo🍀