Автор Тема: Едно рачен тег  (Прочитано 391 пати)

Отсутен vladimir_

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 136
Едно рачен тег
« на: Јануари 24, 2020, 15:43:46 pm »
Купувам
-Едно рачен тег со додавање на тежина пример од 20кг до + 40кг.
-2 плочки од по 5кг со централна дупка 3цм.
Или ако има некој колега во близина на општина бутел,да ми напрај услуга  да ми земи две плочки од по 5кг и да ми ги прати по карго за Бт.(чоеко шо ги има огласено за продавање нејќи да ги испрати по карго не знам од која причина)

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk