Автор Тема: Купувам Samsung Galaxy A50  (Прочитано 557 пати)

Отсутен Michigan

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 2
Купувам Samsung Galaxy A50
« на: Јануари 19, 2020, 18:44:14 pm »

Купувам Samsung Galaxy A50, послабата верзија со 4гб Рам, до 10.500 денари.