Автор Тема: Квалитетот на воздухот во Скопје  (Прочитано 222425 пати)

Отсутен achtung

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 6451
Одг: Квалитетот на воздухот во Скопје
« Одговори #4215 на: Септември 07, 2019, 00:13:41 am »
Летаат изгорени партали кај мене у маало. Падна едно поголемо парче, се гледа дека е изгорен лист. Само на СЦГ има пожар или и на друго место?
Јак е пожарот.(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Не е ич подметнат, малку неправилно е направен обрачот ама да не им замериме на шочовите.

Отсутен NUME

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 5161