Автор Тема: Kupuvam Mal Avtomobil  (Прочитано 1203 пати)

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3404
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Kupuvam Mal Avtomobil
« на: Јануари 08, 2020, 13:55:21 pm »
Kupuvam malo gradsko kolice

Benzinec

Polo
Lupo
Ibiza

Tri vrati kje bidat prednost
Mora da ima klima

Budzet: Max 2000 eur

Ne baram muzejski eksponati, nitu pak zamaskirani krshovi.
Soodvetno za godinite i cenata.

Site ponudi i idei se dobredojdeni

We stick everywhere!

______________________________________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14455
 • Цитрон Скара 1.4i
Одг: Kupuvam Mal Avtomobil
« Одговори #1 на: Јануари 09, 2020, 00:11:32 am »
Оваа Ибица ми се допаѓаше за мене, ја немам видено во живо.

Имаш остро око, веројатно ќе познаеш ако нешто не штима. Стара е, ама личи на добра понуда ако се е како што е напишано.

http://reklama5.mk/AdDetails?ad=3473081

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25474
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Kupuvam Mal Avtomobil
« Одговори #2 на: Јануари 09, 2020, 09:55:17 am »
Многу захвални количиња. Ако е здрава, стварно е добра понуда.

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3404
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Одг: Kupuvam Mal Avtomobil
« Одговори #3 на: Јануари 16, 2020, 20:57:52 pm »
turaj kljuc zero. kupeno "malo" gradsko vozilo
We stick everywhere!

______________________________________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Отсутен draganamon

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 51
Одг: Kupuvam Mal Avtomobil
« Одговори #4 на: Јануари 16, 2020, 22:55:22 pm »
turaj kljuc zero. kupeno "malo" gradsko vozilo
Pisi barem sto zema


Sent from my iPhone using Tapatalk

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3404
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Одг: Kupuvam Mal Avtomobil
« Одговори #5 на: Јануари 18, 2020, 00:33:24 am »
Golf :)
We stick everywhere!

______________________________________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4437
Одг: Kupuvam Mal Avtomobil
« Одговори #6 на: Јануари 18, 2020, 11:39:45 am »

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3404
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Одг: Kupuvam Mal Avtomobil
« Одговори #7 на: Јануари 18, 2020, 19:04:03 pm »
We stick everywhere!

______________________________________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14455
 • Цитрон Скара 1.4i
Одг: Kupuvam Mal Avtomobil
« Одговори #8 на: Јануари 19, 2020, 10:50:14 am »
Се надевам за тебе се купуваше колата, не за твои блиски, зошто останаа пак без кола луѓето ;D

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3404
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Одг: Kupuvam Mal Avtomobil
« Одговори #9 на: Јануари 21, 2020, 18:56:02 pm »
Се надевам за тебе се купуваше колата, не за твои блиски, зошто останаа пак без кола луѓето ;D

Za zena mi i deteto :D taman dur da sredam proektite sto se pocnati pa da go fatam i ovoj :D
We stick everywhere!

______________________________________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html