Автор Тема: Formula 1 - Season 2020  (Прочитано 10810 пати)

Отсутен vlatko.klp

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4654
Одг: Formula 1 - Season 2020
« Одговори #90 на: Јуни 02, 2020, 11:25:45 am »
Официјално

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47220
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Formula 1 - Season 2020
« Одговори #91 на: Јуни 02, 2020, 13:02:50 pm »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен AngelSK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 677
Одг: Formula 1 - Season 2020
« Одговори #92 на: Јуни 02, 2020, 13:33:57 pm »
Сезонава ќе биде ептен интересна, трка скоро секој викенд.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47220
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Formula 1 - Season 2020
« Одговори #93 на: Јуни 02, 2020, 13:37:32 pm »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен vlatko.klp

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4654
Одг: Formula 1 - Season 2020
« Одговори #94 на: Јуни 02, 2020, 13:56:31 pm »
Сезонава ќе биде ептен интересна, трка скоро секој викенд.
Јули и Август меден месец

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 38338
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Skywalker

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2305
Одг: Formula 1 - Season 2020
« Одговори #96 на: Јуни 02, 2020, 20:47:20 pm »
Хорнер предложил reverse grid да пробаат на патеките каде што ќе има по две трки ама не се согласил Тото Волф.

Lt. Commander Data: "I will always be puzzled by the human predilection for piloting vehicles at unsafe velocities"

Отсутен M3V8

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1036
Одг: Formula 1 - Season 2020
« Одговори #97 на: Јуни 02, 2020, 22:48:47 pm »
Odlicen predlog, notmalno ne im odgovara na Mercedes :)
A Toto e uste u mercedes, ili godinava sekako ostanuva?

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3270
Одг: Formula 1 - Season 2020
« Одговори #98 на: Јуни 03, 2020, 07:13:03 am »
Два пати на иста патека, и втората не мора да ја гледаме, ништо нема да се смени освен некој дефект или судар ако му испадни на некој.
Квалификациите пак, реплика ќе бидат.

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17639
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Formula 1 - Season 2020
« Одговори #99 на: Јуни 04, 2020, 19:05:03 pm »
Ќе тепа Ред Бул. Али ако само нека почнат..

Присутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4517
 • French diamond
Одг: Formula 1 - Season 2020
« Одговори #100 на: Јуни 14, 2020, 01:46:52 am »
https://www.krugmk.com/марко-најавува-ќе-се-тркаме-со-мерцеде/

Кој чешит е овај Марко, секоја година се тркаат со Мерцедес и се побрзи од Ферари во неговата глава, а уствари секоја година се трети.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47220
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Formula 1 - Season 2020
« Одговори #101 на: Јуни 18, 2020, 10:38:09 am »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47220
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Formula 1 - Season 2020
« Одговори #102 на: Јуни 19, 2020, 10:00:15 am »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47220
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Formula 1 - Season 2020
« Одговори #103 на: Јуни 23, 2020, 10:55:26 am »
Малку да се освежите.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен vandex

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 90
Одг: Formula 1 - Season 2020
« Одговори #104 на: Јули 03, 2020, 09:25:57 am »
Стримови има некој?