Автор Тема: Moбилни Телефони Нови Samsung Galaxy S10, Galaxy Note 10, Note 10 Plus. Евтино  (Прочитано 630 пати)

Отсутен plockaMK

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 86
Се продаваат нови мобилни телефони Samsung Galaxy. Земени од Телеком нови неотворени во целофан со 24 месеци гаранција.

Huawei P30 PRO                    585 evra
Samsung Galaxy s10+           600 evra
Samsung Galaxy Note 10       630 evra
Samsung Galaxy Note 10+     730 evra

Oгласот е на роднина. Линк до реклама5 тука.


Отсутен malinamamun

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 536
Одг: Moбилни Телефони Нови Samsung Galaxy S10, Galaxy Note 10, Note 10 Plus. Евтино
« Одговори #1 на: Декември 07, 2019, 13:57:13 pm »
Добри цени. Подобар и од ледиком. Браво