Автор Тема: Машина за полирање  (Прочитано 386 пати)

Отсутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3638
Машина за полирање
« на: Јануари 31, 2020, 13:02:53 pm »
Продавам користена машина за полирање,со нејзе има 2 навлаки,има упатство и кутија и машината у кутијата 😁😁😁.
Донесена од Германија,ја продавам оти незнам да ја употребувам ☹️😭.
Цена 1500 ден фиксно.


Sent from my VTR-L09 using Tapatalk


Отсутен NUME

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5428
Одг: Машина за полирање
« Одговори #1 на: Јануари 31, 2020, 13:41:48 pm »
ИСТАВА ја имам во друга боја и бренд, си врши работа, мора мушки да ја држиш  ;D

Отсутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3638
Одг: Машина за полирање
« Одговори #2 на: Јануари 31, 2020, 14:04:04 pm »
Абе му ги уништив фаровите на стариот 😁,не ме бива за оваа работа,освен да видам некој клип на јутуб како се полира со таква машина или восок да нанесувам со неа па да си ја задржам...чисто сумлам оти кај мене добро че испадне 😁

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk


Отсутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4592
Одг: Машина за полирање
« Одговори #3 на: Јануари 31, 2020, 14:09:16 pm »
ИСТАВА ја имам во друга боја и бренд, си врши работа, мора мушки да ја држиш  ;D
Што ќе држи мушки кога не бил во јна ;D

Отсутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3638
Одг: Машина за полирање
« Одговори #4 на: Јануари 31, 2020, 14:12:35 pm »
Не е рабтата во држењето 😁

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk