Автор Тема: Мерцедес A170 2001  (Прочитано 734 пати)

Отсутен Goran

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 94
Мерцедес A170 2001
« на: Декември 03, 2019, 16:29:29 pm »
Колата има поминато 127000, редовно е одржуванa. Ја имаме околу 10 години (сопругата ја возеше)
Од пред неколку месеци не сме во МК, па иде на продажба.

За сите информации сум тука или на вибер (078459029), кој сака да ја види треба да се договори со Љупчо (070370751)

Цена: 2200 еур

Отсутен Goran

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 94
Одг: Мерцедес A170 2001
« Одговори #1 на: Јануари 29, 2020, 14:35:17 pm »
може клучот овде. отиде колата