Автор Тема: Бандажи за BMW 15" - 5x120, комплет со раткапни.  (Прочитано 401 пати)

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8905
 • Аstra la vista baby !
Бандажи за BMW 15" - 5x120, комплет со раткапни.
« на: Ноември 14, 2019, 23:08:48 pm »
Бандажи за BMW 15" - 5x120, комплет со раткапни оригинал BMW.
15x6,5j ет18 - 5x120.
Бандажите се алуминиумски!

Цена: 4000 Ден.
« Последно менување: Декември 10, 2019, 20:37:16 pm Rakun4e »

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8905
 • Аstra la vista baby !
Одг: Бандажи за BMW 15" - 5x120, комплет со раткапни.
« Одговори #1 на: Ноември 23, 2019, 17:13:51 pm »
BUMP!
4000 Ден.

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8905
 • Аstra la vista baby !
Одг: Бандажи за BMW 15" - 5x120, комплет со раткапни.
« Одговори #2 на: Декември 01, 2019, 19:27:51 pm »
BUMP!
4000 Ден.

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8905
 • Аstra la vista baby !
Одг: Бандажи за BMW 15" - 5x120, комплет со раткапни.
« Одговори #3 на: Декември 10, 2019, 20:37:29 pm »
BUMP!