Автор Тема: Продавам челични бандажи за опел  (Прочитано 540 пати)

Отсутен bozooo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 30
Продавам челични бандажи за опел
« на: Ноември 13, 2019, 22:01:37 pm »
Како што гласи насловот, 4x100 , 14’’
Цена 50€ туто комплето
« Последно менување: Ноември 17, 2019, 11:49:24 am bozooo »

Присутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31499
 • Таков е животот... јебига
Одг: Продавам челични бандажи за опел
« Одговори #1 на: Ноември 13, 2019, 22:12:19 pm »
Која димензија

Отсутен bozooo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 30
Одг: Продавам челични бандажи за опел
« Одговори #2 на: Ноември 17, 2019, 11:49:50 am »
Која димензија
Сум забораил да пишам 14ки се бандажите

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3783
Одг: Продавам челични бандажи за опел
« Одговори #3 на: Ноември 17, 2019, 14:57:27 pm »
Zosto edniov e druga boja ?

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4608
 • хаУс мајстор
Одг: Продавам челични бандажи за опел
« Одговори #4 на: Ноември 17, 2019, 15:41:45 pm »
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен bozooo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 30
Одг: Продавам челични бандажи за опел
« Одговори #5 на: Ноември 18, 2019, 17:16:11 pm »

Отсутен bozooo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 30
Одг: Продавам челични бандажи за опел
« Одговори #6 на: Ноември 22, 2019, 12:43:16 pm »
БАМП
2500 мкд