Автор Тема: Audi A6 C5 2001 1.9TDI Делови  (Прочитано 594 пати)

Отсутен steff_92

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 66
Audi A6 C5 2001 1.9TDI Делови
« на: Ноември 07, 2019, 11:19:21 am »
Добар ден,

Дали некој случајно ги има следниве делови за Audi A6 C5 редизајн 1.9TDI мотор.

1. Паркинг сензор, темно сина боја (тегет)
2. Xenon трафо - 5DV 007 760-15
3. Интеркулер (100% здрав)
3. Штрафови за пластика под мотор и менувач