Автор Тема: Купувам игри за kinect за xbox 360  (Прочитано 1023 пати)

Отсутен nikola_bb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3568
Купувам игри за kinect за xbox 360
« на: Февруари 04, 2018, 23:26:19 pm »
Како што гласи насловот ако имате некоја игра за кинект за иксбокс нудете...

Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6495
Одг: Купувам игри за kinect за xbox 360
« Одговори #1 на: Февруари 04, 2018, 23:31:50 pm »
Чипиран ли ти е?

Sent from ЗА ЖИВОТ ВО МАКЕДОНИЈА!!!
                   RRETH JETËS NË MAQEDONI!!!


Отсутен nikola_bb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3568
Одг: Купувам игри за kinect за xbox 360
« Одговори #2 на: Февруари 04, 2018, 23:41:01 pm »
Да чипуван е.

Отсутен Vladeee

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2107
Одг: Купувам игри за kinect за xbox 360
« Одговори #3 на: Февруари 10, 2018, 22:01:00 pm »
Симни си игрички од торенти и режи што ти душа сака
>>>>><<<<<

Отсутен Indigo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 307
Одг: Купувам игри за kinect за xbox 360
« Одговори #4 на: Февруари 11, 2018, 21:03:16 pm »
Симни си игрички од торенти и режи што ти душа сака

треба посебен режач (има одредени модели кои можат и кои не можат да режат xbox игри, повеќето не можат)

Отсутен nikola_bb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3568
Одг: Купувам игри за kinect за xbox 360
« Одговори #5 на: Февруари 11, 2018, 22:43:41 pm »
немам ни обичен новиве лаптопи тенкиве немаат....

Отсутен Vladeee

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2107
Одг: Купувам игри за kinect за xbox 360
« Одговори #6 на: Февруари 15, 2018, 12:04:02 pm »
треба да земете Verbatim dual layer дискови, околу 30 ден парче, и имате туторијали на нет како се режат игрички за xbox360.
>>>>><<<<<

Отсутен Mikroos

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 860
Одг: Купувам игри за kinect за xbox 360
« Одговори #7 на: Ноември 05, 2019, 19:00:44 pm »
A mozhe da se rezhe igra za Xbox One, necipuvan?

Isto kade mozhe da se kupat igri nekoj shto gi rezhe ili poeftini..? Ovie vo akademska kniga i slicni ne se arni so cenite.

Ili nekoj ako prodava neka pishe.


Sent from my iPhone using Tapatalk