Автор Тема: CARclub Тест: Audi Q3 35 TDI Advanced S-Tronic  (Прочитано 958 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25355
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk

Присутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4337
Одг: CARclub Тест: Audi Q3 35 TDI Advanced S-Tronic
« Одговори #1 на: Ноември 05, 2019, 19:31:12 pm »
Јаооо сликивеееее... браво.

Отсутен vlatko.klp

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4573
Одг: CARclub Тест: Audi Q3 35 TDI Advanced S-Tronic
« Одговори #2 на: Ноември 05, 2019, 19:34:40 pm »
Се гледа дека џипчево е многу добро склопено. Во споредба со постарите генерации ова е би рекол огромен напредок во изглед.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25355
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: CARclub Тест: Audi Q3 35 TDI Advanced S-Tronic
« Одговори #3 на: Ноември 05, 2019, 19:45:36 pm »
Јаооо сликивеееее... браво.

Со оглед на тоа колку врнеше дента и колку накиснав, благодарам! :)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 46875
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: CARclub Тест: Audi Q3 35 TDI Advanced S-Tronic
« Одговори #4 на: Ноември 05, 2019, 19:56:55 pm »
Врвни сликите!
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25355
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: CARclub Тест: Audi Q3 35 TDI Advanced S-Tronic
« Одговори #5 на: Ноември 05, 2019, 20:59:54 pm »
Се гледа дека џипчево е многу добро склопено. Во споредба со постарите генерации ова е би рекол огромен напредок во изглед.

Во црна боја и со вакви тркала ми се губи, односно анонимно е. Q3-ката си има одлични храбри бои.Конкретно тука тркалата ич не ми праат мерак, ама бојата со контрастните заштитни лајсни прави огромна разлика.

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 38117
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: CARclub Тест: Audi Q3 35 TDI Advanced S-Tronic
« Одговори #6 на: Ноември 05, 2019, 21:24:58 pm »
Стварно добри сликите. Драма атмосфера!

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16086
 • Keep it 100
Одг: CARclub Тест: Audi Q3 35 TDI Advanced S-Tronic
« Одговори #7 на: Ноември 05, 2019, 21:27:26 pm »
Одлични слики! Покрај решетката џипчево се губи во било која боја.

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7764
 • Пичлеме
Одг: CARclub Тест: Audi Q3 35 TDI Advanced S-Tronic
« Одговори #8 на: Ноември 05, 2019, 21:31:00 pm »
И Голф 8 во ваква атмосфера да го сликаш, да се попали членството ;D

Отсутен mkm

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 849
Одг: CARclub Тест: Audi Q3 35 TDI Advanced S-Tronic
« Одговори #9 на: Ноември 05, 2019, 21:56:51 pm »
Убаво

Присутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3824
Одг: CARclub Тест: Audi Q3 35 TDI Advanced S-Tronic
« Одговори #10 на: Ноември 05, 2019, 22:02:33 pm »
Стварно добри сликите. Драма атмосфера!
SFX :)