Автор Тема: Продавам 5.1 појачало Pioneer VSX 517  (Прочитано 614 пати)

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19063
Продавам 5.1 појачало Pioneer VSX 517
« на: Октомври 30, 2019, 11:06:37 am »
Продавам 5.1 појачало Pioneer VSX 517.
Појачалото  е купено од ЗЕЦ пред 10 години за некои 250 евра.
До ден денес се си работи на него и не сум имал никакви проблеми.https://www.audioholics.com/av-receiver-reviews/pioneer-vsx-517k

Цена: 6500 денари.
Без замени.Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19063
Одг: Продавам 5.1 појачало Pioneer VSX 517
« Одговори #1 на: Ноември 13, 2019, 15:49:06 pm »
Бамп.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19063
Одг: Продавам 5.1 појачало Pioneer VSX 517
« Одговори #2 на: Декември 01, 2019, 21:54:58 pm »
Бамп..за 6.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19063
Одг: Продавам 5.1 појачало Pioneer VSX 517
« Одговори #3 на: Јануари 03, 2020, 16:17:40 pm »
Бамп.

Отсутен loopz

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 931
 • Жгл' б гл'б
Одг: Продавам 5.1 појачало Pioneer VSX 517
« Одговори #4 на: Јануари 04, 2020, 01:26:49 am »
Оти, бе, вака нефарбано?!

Шала на страна, сребрено е како на сликата или црно како на линкот?
Волкот и седумте источнофризиски грбави говеда

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19063
Одг: Продавам 5.1 појачало Pioneer VSX 517
« Одговори #5 на: Јануари 04, 2020, 16:47:14 pm »
Сребрено.