Автор Тема: П: Huawei P10 Lite  (Прочитано 587 пати)

Отсутен Kimi R

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3016
 • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
П: Huawei P10 Lite
« на: Октомври 29, 2019, 20:58:52 pm »
Продавам Huawei P10 Lite купен од Телеком во декември 2017, со оригинално паковање и додатоци, отклучен на сите мрежи.
Телефонот е одлично сочуван со минимални знаци на користење, маска и заштитно стакло од прв ден.


Цена: 110 евра
« Последно менување: Ноември 03, 2019, 17:38:12 pm Kimi R »

Отсутен Kimi R

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3016
 • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: П: Huawei P10 Lite
« Одговори #1 на: Ноември 03, 2019, 17:38:49 pm »
Додадени слики од телефонот.

Отсутен Kimi R

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3016
 • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: П: Huawei P10 Lite
« Одговори #2 на: Ноември 13, 2019, 23:30:38 pm »
Bump!

Отсутен Kimi R

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3016
 • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: П: Huawei P10 Lite
« Одговори #3 на: Декември 04, 2019, 09:33:54 am »
Предновогодишно намалување, 90 евра :)

Отсутен Kimi R

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3016
 • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: П: Huawei P10 Lite
« Одговори #4 на: Декември 18, 2019, 09:04:45 am »
Bump!

Отсутен Kimi R

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3016
 • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: П: Huawei P10 Lite
« Одговори #5 на: Декември 23, 2019, 00:35:25 am »
5000, фиксна цена.

Отсутен Kimi R

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3016
 • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: П: Huawei P10 Lite
« Одговори #6 на: Јануари 13, 2020, 02:56:34 am »
Bump!