Автор Тема: K: Таблет со 2 GB RAM и/или Android 8  (Прочитано 759 пати)

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14455
 • Цитрон Скара 1.4i
K: Таблет со 2 GB RAM и/или Android 8
« на: Октомври 20, 2019, 23:23:12 pm »
Барам таблет со 2 гига рам или ако нема 2 гига, да е со минимум Андроид 8 оперативен систем.

Таблетот го барам за подарок, и би било добро да нема огромни оштетувања.

Ако имате нешто што ви стои и не го користите, пишете ми ПП со модел и цена. :)

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14455
 • Цитрон Скара 1.4i
Одг: K: Таблет со 2 GB RAM и/или Android 8
« Одговори #1 на: Јануари 04, 2020, 14:07:52 pm »
Bump!

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14455
 • Цитрон Скара 1.4i
Одг: K: Таблет со 2 GB RAM и/или Android 8
« Одговори #2 на: Јануари 14, 2020, 22:59:39 pm »
Bump!

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14455
 • Цитрон Скара 1.4i
Одг: K: Таблет со 2 GB RAM и/или Android 8
« Одговори #3 на: Јануари 17, 2020, 23:55:36 pm »
Клуч тука. Нов имало за 3500 денари со 2 гига рам и Андроид 9, само кој да види...