Автор Тема: Brembo за Alfa 159  (Прочитано 315 пати)

Отсутен godofspeed

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2689
Brembo за Alfa 159
« на: Октомври 09, 2019, 21:01:38 pm »
Продавам предни Brembo шепи за Alfa 159/Brerra комплет со гланц нови плочки EBC ultimax 2
Шепите се репарирани и не се ни местени после сервисот.
Направени се со многу мерак и требаше да се возат на моето возило но излезе друга комбинација
Цената е 350 евра комплет со се плочките (фиксна)
Шепите заради добиот дизајн и можноста за правење многу комбинации со нив може да се наместат на било кое возило со дополнителни држачи

Кој е заинтересиран и сака повеке слики може да ми пише порака
« Последно менување: Октомври 09, 2019, 21:46:50 pm godofspeed »

Отсутен godofspeed

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2689
Одг: Brembo за Alfa 159
« Одговори #1 на: Октомври 21, 2019, 16:40:56 pm »
Продадено
Клуч