Автор Тема: Дејан Соколовски за CARclub.mk  (Прочитано 3282 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26365
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Дејан Соколовски за CARclub.mk
« на: Ноември 18, 2011, 08:13:44 am »


Дејан Соколовски направи избор од 20-тина од неговите најдобри фотографии, и ни ги даде за да им ги покажеме на посетителите на CARclub. Видете ги фотографиите тука, а во темава можете да дискутирате за нив.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48566
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Дејан Соколовски за CARclub.mk
« Одговори #1 на: Ноември 18, 2011, 10:48:20 am »
Eте така, по една-две слики од сесија да ти е мерак да ги работиш. :) Одлични фотографии!
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31962
 • Таков е животот... јебига
Одг: Дејан Соколовски за CARclub.mk
« Одговори #2 на: Ноември 18, 2011, 11:13:44 am »
Lucky son of a.....

Лаки санава....

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16305
 • Keep it 100
Одг: Дејан Соколовски за CARclub.mk
« Одговори #3 на: Ноември 18, 2011, 12:31:57 pm »
Лудница се сликиве! Има 1080p?

EDIT: Најдов :D
« Последно менување: Ноември 18, 2011, 12:44:32 pm Fic_CC »

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5032
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Дејан Соколовски за CARclub.mk
« Одговори #4 на: Ноември 18, 2011, 15:24:18 pm »
Svaka cas majstore.

Imenjakov rastura!
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Дејан Соколовски за CARclub.mk
« Одговори #5 на: Ноември 18, 2011, 15:25:35 pm »
Пред 2-3 години дознав за Дејан, случајно преку една негова слика. Одлични фотографии има, секоја чест.
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен skorpion

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2218
 • Burn the tires, not your soul!!!
Одг: Дејан Соколовски за CARclub.mk
« Одговори #6 на: Ноември 18, 2011, 16:32:01 pm »
Абе дечки јас сум Дејан Соколов не Соколовски :)
Зезам се, викам кој пак сега ми отвори тема на форумов, ама го згрешил презимето :) а тоа било некој друг :)
Одлични фотки, браво за дечкото :) ;)
Jedno upozorenje!
Kad prelazite ulicu, uvek gledajte u automobile a ne u semafor!
Semafori retko kad udare čoveka.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48566
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Дејан Соколовски за CARclub.mk
« Одговори #7 на: Ноември 18, 2011, 16:34:09 pm »
Абе дечки јас сум Дејан Соколов не Соколовски :)
Зезам се, викам кој пак сега ми отвори тема на форумов, ама го згрешил презимето :) а тоа било некој друг :)
Одлични фотки, браво за дечкото :) ;)
Шо им згрешив вака да ме дриблаат си викаш? Стварно се одлични фотките.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен skorpion

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2218
 • Burn the tires, not your soul!!!
Одг: Дејан Соколовски за CARclub.mk
« Одговори #8 на: Ноември 18, 2011, 16:40:52 pm »
Јесте да ми е роденден денеска, ама премногу ми дојде кога видов и дека тема ми отвориле :):) и на крај се разочарав :):)
Jedno upozorenje!
Kad prelazite ulicu, uvek gledajte u automobile a ne u semafor!
Semafori retko kad udare čoveka.

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: Дејан Соколовски за CARclub.mk
« Одговори #9 на: Ноември 19, 2011, 04:53:17 am »
За утеха среќен роденден ;)
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен skorpion

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2218
 • Burn the tires, not your soul!!!
Одг: Дејан Соколовски за CARclub.mk
« Одговори #10 на: Ноември 19, 2011, 15:16:59 pm »
За утеха среќен роденден ;)
Фала :):):)
Jedno upozorenje!
Kad prelazite ulicu, uvek gledajte u automobile a ne u semafor!
Semafori retko kad udare čoveka.