Автор Тема: П: биксенон лупи за фарови (2.5 инчи)  (Прочитано 878 пати)

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
П: биксенон лупи за фарови (2.5 инчи)
« на: Август 25, 2019, 13:03:17 pm »
Продавам 2.5 инчни биксенон лупи за фарови. Наменети се за конверзија на фарови кои не носат лупи.


Ги продавам зашто сакав да ги искоритам рефлекторите само, но за жал, димензиите не ми одговараат. Цена: 1000 денари.

Отсутен nikola_bb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3320
Одг: П: биксенон лупи за фарови (2.5 инчи)
« Одговори #1 на: Август 25, 2019, 13:47:05 pm »
од Скопје ли си

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: П: биксенон лупи за фарови (2.5 инчи)
« Одговори #2 на: Август 25, 2019, 14:29:17 pm »
Да :)

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3358
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Одг: П: биксенон лупи за фарови (2.5 инчи)
« Одговори #3 на: Август 25, 2019, 22:57:42 pm »
donesi gi utre na kafe :)
We stick everywhere!

______________________________________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: П: биксенон лупи за фарови (2.5 инчи)
« Одговори #4 на: Септември 16, 2019, 17:35:06 pm »
BUMP :)

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: П: биксенон лупи за фарови (2.5 инчи)
« Одговори #5 на: Септември 27, 2019, 14:04:40 pm »
Бамп

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: П: биксенон лупи за фарови (2.5 инчи)
« Одговори #6 на: Октомври 13, 2019, 20:24:50 pm »


Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: П: биксенон лупи за фарови (2.5 инчи)
« Одговори #7 на: Ноември 04, 2019, 16:17:34 pm »
БАМП

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: П: биксенон лупи за фарови (2.5 инчи)
« Одговори #8 на: Декември 01, 2019, 22:39:48 pm »
бамп

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: П: биксенон лупи за фарови (2.5 инчи)
« Одговори #9 на: Декември 02, 2019, 23:32:40 pm »
Клуч. :)