Автор Тема: Купувам Гуми(205/55/16)  (Прочитано 301 пати)

Отсутен tomm1060

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 62
Купувам Гуми(205/55/16)
« на: Август 13, 2019, 19:31:50 pm »
Купувам гуми од следнава димензија 205/55/16. Небитно зимски, летни ,алл сизон . Да се солидни . Само Скопје
Cuore Sportivo🍀

Отсутен tomm1060

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 62
Одг: Купувам Гуми(205/55/16)
« Одговори #1 на: Октомври 06, 2019, 18:18:21 pm »
bump. само зимски :)
Cuore Sportivo🍀