Автор Тема: Бандажи Opel оргинал 16'' - 5x110, комплет со гуми 205/55/16.  (Прочитано 495 пати)

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8910
 • Аstra la vista baby !
Бандажи Оргинал Опел 16“ - 5х110, комплет со солидни летни гуми 205/55/16.
Две гуми се 2016 год, две 2012/13.
Цена за комплет: 10 000 Ден.
Можна замена за поголеми бандажи 5х110 со моја доплата.

Контакт: 075872744
Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8910
 • Аstra la vista baby !
Одг: Бандажи Opel оргинал 16'' - 5x110, комплет со гуми 205/55/16.
« Одговори #1 на: Јули 26, 2019, 08:40:48 am »
Bump!

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8910
 • Аstra la vista baby !
Одг: Бандажи Opel оргинал 16'' - 5x110, комплет со гуми 205/55/16.
« Одговори #2 на: Август 11, 2019, 15:04:11 pm »
Bump.

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8910
 • Аstra la vista baby !
Одг: Бандажи Opel оргинал 16'' - 5x110, комплет со гуми 205/55/16.
« Одговори #3 на: Август 14, 2019, 11:49:51 am »
Клуч!