Автор Тема: Опел бандажи 15"  (Прочитано 192 пати)

Отсутен riki_staff

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2456
Опел бандажи 15"
« на: Јули 17, 2019, 22:12:04 pm »
Продавам бандажи од Опел Астра Г редизајн модел,се продават само бандажи без гуми,нормално имаат гребнатинки,не се нови.
4х100 15
Цена 100€ фиксно.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk


Отсутен riki_staff

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2456
Одг: Опел бандажи 15"
« Одговори #1 на: Август 14, 2019, 11:35:01 am »
Ајмо бандажи за опел 😁
6Ј ЕТ49


Sent from my EVA-L09 using Tapatalk