Автор Тема: Мултимедија XTron 7"  (Прочитано 521 пати)

Отсутен MecheTo

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 11926
  • Пудингот на шоферството
Мултимедија XTron 7"
« на: Јули 21, 2019, 16:53:55 pm »
Нова неотпакована,повеке инфо на линкот.
https://xtrons.co.uk/double-din-android-8-1-tc781l
Цена 130е фиксна за клабер,братучед,сестра,брат итн.итн...
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен MecheTo

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 11926
  • Пудингот на шоферството
Одг: Мултимедија XTron 7"
« Одговори #1 на: Август 13, 2019, 20:35:27 pm »
Up & bump
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D