Автор Тема: Андроид игрица  (Прочитано 1771 пати)

Отсутен marjanot

  • Следен од Hammond на Инстаграм.
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 9460
  • Giulietta QV
Одг: Андроид игрица
« Одговори #15 на: Јули 23, 2019, 08:48:29 am »
a зошто андроид игрица се игра на ајфон ?
;D

Отсутен ExtremeBt

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1401
Одг: Андроид игрица
« Одговори #16 на: Јули 23, 2019, 10:18:51 am »
Грешка во промо сликата :)