Автор Тема: VW Polo 6n2 GTI  (Прочитано 2293 пати)

Отсутен vlatko05

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 253
 • x16xel / AVY
VW Polo 6n2 GTI
« на: Мај 10, 2019, 01:21:44 am »
Колата оди на продажба, Polo 6n2 1.6 16v GTI со атесиран плински систем и највисоко ниво на опрема за таа година. Редовно е сервисирана, направен е и големиот сервис и регистрацијата е до Декември 2019. Повеќе инфо за колата:
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3032705

http://forum.carclub.mk/index.php/topic,18871.0.html

Почетната форумска цена е 3350, со простор за договор


Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4114
 • хаУс мајстор
Одг: VW Polo 6n2 GTI
« Одговори #1 на: Мај 10, 2019, 06:37:56 am »
Ех, еееееее.....  :-*
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен vlatko05

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 253
 • x16xel / AVY
Одг: VW Polo 6n2 GTI
« Одговори #2 на: Мај 10, 2019, 09:47:29 am »
Ех, еееееее.....  :-*
Ти ги разбудив спомените за Полото а? :)

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4114
 • хаУс мајстор
Одг: VW Polo 6n2 GTI
« Одговори #3 на: Мај 10, 2019, 19:41:35 pm »
Да, а со вакво сакав да го варам :D
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен vlatko05

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 253
 • x16xel / AVY
Одг: VW Polo 6n2 GTI
« Одговори #4 на: Мај 18, 2019, 17:28:56 pm »
Bump

Отсутен vlatko05

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 253
 • x16xel / AVY
Одг: VW Polo 6n2 GTI
« Одговори #5 на: Мај 28, 2019, 00:56:08 am »
BUMP

Отсутен vlatko05

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 253
 • x16xel / AVY
Одг: VW Polo 6n2 GTI
« Одговори #6 на: Јуни 10, 2019, 10:19:09 am »
Дечки форумска фиксна: 3000

Отсутен vlatko05

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 253
 • x16xel / AVY
Одг: VW Polo 6n2 GTI
« Одговори #7 на: Јуни 25, 2019, 01:13:32 am »
Oбнова

Отсутен vlatko05

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 253
 • x16xel / AVY
Одг: VW Polo 6n2 GTI
« Одговори #8 на: Јули 26, 2019, 09:51:53 am »
bump

Отсутен vlatko05

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 253
 • x16xel / AVY
Одг: VW Polo 6n2 GTI
« Одговори #9 на: Август 06, 2019, 10:15:24 am »
Форумска не-фиксна :)

3000


Отсутен vlatko05

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 253
 • x16xel / AVY
Одг: VW Polo 6n2 GTI
« Одговори #11 на: Септември 21, 2019, 10:28:09 am »
обнова

Отсутен vlatko05

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 253
 • x16xel / AVY
Одг: VW Polo 6n2 GTI
« Одговори #12 на: Ноември 02, 2019, 01:52:43 am »
bump
2800eur.

Отсутен vlatko05

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 253
 • x16xel / AVY
Одг: VW Polo 6n2 GTI
« Одговори #13 на: Ноември 29, 2019, 00:54:28 am »
bump

Отсутен vlatko05

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 253
 • x16xel / AVY
Одг: VW Polo 6n2 GTI
« Одговори #14 на: Јануари 11, 2020, 00:49:08 am »
Bump

Уште е на продажба, пресно регистрирана