Автор Тема: Brembo predni plocki Opel  (Прочитано 1414 пати)

Отсутен MilfHunter

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 116
Brembo predni plocki Opel
« на: Април 02, 2019, 08:42:55 am »
Predni plocki kupeni bea za Opel Meriva 1.7 cdti.Merivata se prodade plockite ostanaja.Odgovaraat i na drugi vozila od Opel .Sliki ne saka nesto ova imgur da pravi upload.Ako saka nekoj mozam na viber da pratam slika na koi vozila odgovaraat.

Tel 072 212 012

Cena 3000 den


http://www.reklama5.mk/AdDetails?ad=3224695
« Последно менување: Април 02, 2019, 20:13:33 pm MilfHunter »

Отсутен Roci

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2883
Одг: Brembo predni plocki
« Одговори #1 на: Април 02, 2019, 14:14:33 pm »

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3271
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: Brembo predni plocki Opel
« Одговори #2 на: Април 04, 2019, 10:24:17 am »
Абе ја одма ги видов...

Ама ги мењав моите скоро...

Со среќа продажбата у секој случај.

Sent from my Redmi Note 5 AI


Присутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31497
 • Таков е животот... јебига
Одг: Brembo predni plocki Opel
« Одговори #3 на: Април 04, 2019, 18:34:42 pm »
Абе ја одма ги видов...

Ама ги мењав моите скоро...

Со среќа продажбата у секој случај.

Ал је то Брембо болан, смени ги пак, брембо е тоа.

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3271
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: Brembo predni plocki Opel
« Одговори #4 на: Април 04, 2019, 18:37:09 pm »
Febi Bilstein стаив. Таман си се.

Да беа задни, ќе ги зимав.

Sent from my Redmi Note 5 AI


Отсутен MilfHunter

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 116
Одг: Brembo predni plocki Opel
« Одговори #5 на: Април 11, 2019, 18:49:17 pm »
Obnoveno

Отсутен MilfHunter

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 116
Одг: Brembo predni plocki Opel
« Одговори #6 на: Април 21, 2019, 20:22:39 pm »
Bump

Отсутен MilfHunter

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 116
Одг: Brembo predni plocki Opel
« Одговори #7 на: Мај 03, 2019, 15:37:59 pm »
.

Отсутен MilfHunter

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 116
Одг: Brembo predni plocki Opel
« Одговори #8 на: Јуни 07, 2019, 21:49:38 pm »
Obnoveno

Отсутен MilfHunter

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 116
Одг: Brembo predni plocki Opel
« Одговори #9 на: Јуни 17, 2019, 09:47:00 am »
.

Отсутен MilfHunter

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 116
Одг: Brembo predni plocki Opel
« Одговори #10 на: Јули 16, 2019, 18:50:05 pm »
Zamena za gumi 205 55 16 so ili bez doplata ne bitno letna zimna

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3392
Одг: Brembo predni plocki Opel
« Одговори #11 на: Јули 17, 2019, 07:17:17 am »
Можеби малку глупаво од моја страна што коментирам а не ми требаат, ама ме интересира:

Зошто ги продаваш поскапо кога истите интернетот ги дава 2000ден, а кај нас впродавница се сомневам дека се повеќе од 2500ден?

Отсутен MilfHunter

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 116
Одг: Brembo predni plocki Opel
« Одговори #12 на: Јули 17, 2019, 12:43:09 pm »
Nema nisto glupavo tuka. Mene mi se zemeni 4300 den a gi  davam 3000 den. A za 2000 den tesko mislam deka ke se najdat predni plocki

Отсутен MilfHunter

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 116
Одг: Brembo predni plocki Opel
« Одговори #13 на: Септември 26, 2019, 12:29:26 pm »
Obnova

Отсутен MilfHunter

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 116
Одг: Brembo predni plocki Opel
« Одговори #14 на: Ноември 27, 2019, 10:57:48 am »
Nova cena 2000 den