Автор Тема: CARclub Тест: Lexus ES300h Luxury  (Прочитано 1937 пати)

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9782
 • Giulietta QV
Одг: CARclub Тест: Lexus ES300h Luxury
« Одговори #15 на: Март 15, 2019, 08:41:36 am »
мене лично, комбинацијава на бои во внатрешноста ми е многу невкусна, поготово за ваков тип на возило
пролив, кафено и црно...не знам дали и во живо изгледа волку лошо како на сликавапорано ми се превртуваше желудник од дарт вејдер дизајнерската насока, ама се повеќе ми лепат за око, поготово сјувчињата

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 46918
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: CARclub Тест: Lexus ES300h Luxury
« Одговори #16 на: Март 15, 2019, 09:13:40 am »
Така е. Но, секако можеш да си го земеш и со убав ентериер ако сакаш.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4982
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: CARclub Тест: Lexus ES300h Luxury
« Одговори #17 на: Март 15, 2019, 11:27:44 am »
Ova so crveniov samo Sport nivo na oprema.
Jas bi zel taa sinata boja nadvoresna so bela koza vnatre.

Btw. Vo zivo toj "kafeaviot" enterier izgleda podobro.
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!