Автор Тема: Se za vasata kola vo Auto impact shop  (Прочитано 1052 пати)

Отсутен НБ_Холд

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Se za vasata kola vo Auto impact shop
« на: Март 12, 2019, 18:21:16 pm »
Prodavame karoseriski,novi i polovni avto delovi.prakjame preku kargo i brza posta.pobarajte shto vi treba ke vi odgovorime vo tekot na denot.Novi delovi od poznati brendovi evropski i svetski za germanski,italijanski,francuski i japonski koli.polovni delovi za francuskite vozila i korejski(daewoo).Toa shto go barate moze da bide kaj nas,po najniski ceni.

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7536
 • Пичлеме
Одг: Se za vasata kola vo Auto impact shop
« Одговори #1 на: Март 12, 2019, 18:26:28 pm »
Готово, ме убедивте, со еден пост, со така опширен опис на една така реномирана продавница, не можам да не Ви ветам дека од утре почнувам од кај Вас да пазарам делови за ламарината моја :)

Дајте некоја информација повеќе, без мајтап.

Отсутен aleksandarbt

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 774
 • Cruze LS+ 1.8
Одг: Se za vasata kola vo Auto impact shop
« Одговори #2 на: Март 12, 2019, 18:51:06 pm »
Aj za arlijaZa chevrolet cruze hauba I branik bela boja?

Отсутен velkov

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 614
Одг: Se za vasata kola vo Auto impact shop
« Одговори #3 на: Март 12, 2019, 18:53:20 pm »
Facelift (со лупа) фарови за ауди а4 б5 ?

Отсутен bozooo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 26
Одг: Se za vasata kola vo Auto impact shop
« Одговори #4 на: Март 12, 2019, 19:59:55 pm »
Prodavame karoseriski,novi i polovni avto delovi.prakjame preku kargo i brza posta.pobarajte shto vi treba ke vi odgovorime vo tekot na denot.Novi delovi od poznati brendovi evropski i svetski za germanski,italijanski,francuski i japonski koli.polovni delovi za francuskite vozila i korejski(daewoo).Toa shto go barate moze da bide kaj nas,po najniski ceni.
Заден браник за пежо 206 СЕДАН 2009г ??

Отсутен Mikroos

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 849
Одг: Se za vasata kola vo Auto impact shop
« Одговори #5 на: Март 12, 2019, 23:54:23 pm »
Zaden lev shtop (leviot del od dvata dela) za Mazda 6 2008 godina.

Na novo i dali poloven imate?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Отсутен Passat3B

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1417
Одг: Se za vasata kola vo Auto impact shop
« Одговори #6 на: Март 13, 2019, 00:22:59 am »
Задна десна кочиона шепа за passat b5.5, и буфери (држачи) на мотор за passat b5 66kw 1.9tdi поединечно цена?

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7480
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Se za vasata kola vo Auto impact shop
« Одговори #7 на: Март 14, 2019, 21:21:40 pm »
Ајде да те видиме...

Ланчиа Либра 2000г седан.
2,4јтд, 10 вентилски, фабрички 136кс.

Капак за под мотор?
Предни рамена?
Гумици за балансштангла предни и задни?
Задни стабилизатори и спони?
Задни чаури за штанги?

Не се мачи да ми нудиш Birth, Acron malo, Ruwille и останати срања.

Отсутен koce1102

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1165
Одг: Se za vasata kola vo Auto impact shop
« Одговори #8 на: Март 15, 2019, 15:37:32 pm »
Толку беше_______ се затвори продавницата :)
Барем да оставеше број - некој може и ќ есе јавеше

Отсутен aleksandarbt

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 774
 • Cruze LS+ 1.8
Одг: Se za vasata kola vo Auto impact shop
« Одговори #9 на: Март 19, 2019, 00:12:31 am »
Толку беше_______ се затвори продавницата :)
Барем да оставеше број - некој може и ќ есе јавеше

Se ispotrese sirot.Loso privatnoto.