Автор Тема: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four  (Прочитано 16264 пати)

Отсутен t0m1cA

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 909
Одг: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four
« Одговори #75 на: Ноември 20, 2018, 13:25:01 pm »
Луди се скроз.

Секогаш може, побрзо, подобро, појако...

Отсутен t0m1cA

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 909
Одг: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four
« Одговори #76 на: Февруари 05, 2019, 08:33:00 am »
Секогаш може, побрзо, подобро, појако...

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24225
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four
« Одговори #77 на: Февруари 12, 2019, 06:55:58 am »
Хит ми се дечкиве. Со мерак ги гледам!

Отсутен t0m1cA

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 909
Одг: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four
« Одговори #78 на: Февруари 12, 2019, 09:17:43 am »
Каква посветеност на детали имаат, тоа е чудо, покрај посветеноста и прецизноста им е боли глава.
Секогаш може, побрзо, подобро, појако...