Автор Тема: CARclub Возење: Citroën C5 Aircross  (Прочитано 3453 пати)

Отсутен vlatko.klp

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4584
Одг: CARclub Возење: Citroën C5 Aircross
« Одговори #15 на: Февруари 12, 2019, 13:15:40 pm »
Таа од лево богами добар бут си држи

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20007
Одг: CARclub Возење: Citroën C5 Aircross
« Одговори #16 на: Февруари 12, 2019, 13:30:15 pm »
Такви си ги сака Златко.
Мекани и комфорни како суспензијата на Цитроен.

Присутен M3V8

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 970
Одг: CARclub Возење: Citroën C5 Aircross
« Одговори #17 на: Февруари 12, 2019, 13:31:58 pm »
Hostesive izgleda preku vrski angazirani  :)

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10010
Одг: CARclub Возење: Citroën C5 Aircross
« Одговори #18 на: Февруари 12, 2019, 13:41:00 pm »
Ќерки на актуелни функционери ;D

Иначе баш ми е кул Цитроенов, како и што треба да биде.
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6498
Одг: CARclub Возење: Citroën C5 Aircross
« Одговори #19 на: Февруари 12, 2019, 13:54:37 pm »
Hostesive izgleda preku vrski angazirani  :)
Дај пушти да ги видиме твоите костури на батерии.

Отсутен mkm

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 852
Одг: CARclub Возење: Citroën C5 Aircross
« Одговори #20 на: Февруари 12, 2019, 14:26:51 pm »
Пари спомнаа?

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7518
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: CARclub Возење: Citroën C5 Aircross
« Одговори #21 на: Февруари 15, 2019, 22:13:41 pm »
Е*ати дизајнот...

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31361
 • Таков е животот... јебига
Одг: CARclub Возење: Citroën C5 Aircross
« Одговори #22 на: Февруари 16, 2019, 00:29:58 am »
Карлицаааа

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25375
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: CARclub Возење: Citroën C5 Aircross
« Одговори #23 на: Февруари 16, 2019, 07:53:52 am »
Пари спомнаа?

За време на возењето немаа уште оформено цени. Баш ќе прашам од понеделник.

Карлицаааа

Мирен.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 46925
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: CARclub Возење: Citroën C5 Aircross
« Одговори #24 на: Октомври 22, 2019, 13:13:50 pm »
За почит. Меѓу најудобните, и истовремено одличен на управување. 79кмч чисти, и 81кмч исконтролирано без проблем. За разлика од X2 кое е спортски сув со камен вожња и тиња резултат.
« Последно менување: Октомври 22, 2019, 13:31:37 pm Deni »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен George

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 74
Одг: CARclub Возење: Citroën C5 Aircross
« Одговори #25 на: Октомври 22, 2019, 13:25:24 pm »
Океј, реално напред изгледа класично Цитроен, поинаков е од другите коли и на некого му се допаѓа некому не, јас возам цитроен Xsara и C5 и мене ми е скроз океј, поинаков дизајн ама во главно изгледа убаво, само различно од сите класики :)