Автор Тема: Продавам нови автоделови за сите видови патничики возила  (Прочитано 6540 пати)

Отсутен Goran66

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 11
Колку е цена и кои марки ребраст каиш за форд фокус 1.6 тдци 66кв/90 коњи 2006? И освен ребрастиот, дали има и друг каиш кој треба да се замени?

Отсутен Prcot

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3322
 • Samo VW je auto!
Сет ребраст Феби 3670 ден.
Линиски каиш Gates 650 ден
Водна пумпа 2210 ден
GTI je zmaj

Отсутен stanzli

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 72
Држач на алтернатор за а4 1.9 2003та, 130ка cena

Отсутен dreamson

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 257
Задни лагери за тркало за Опел Астра Ф 97г. 1.6 16В 74кв со абс е, што можеш да понудиш и цена?

Отсутен ARMEX

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3519
Денес променет сетот ремени и затегачи Ина и водната пумпа СКФ купени со одличен попуст од @Prcot , ибицата везе ко мини тракторче сега. Препорака!

Отсутен BrziGonzalez

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 880
 • M Performance
Друже ти пишав 2 пати ПП чекам одговор поздрав.
The Ultimate Driving Machine - B M W
BMW E92 Coupe - 320D M-Sport ♥
BMW 118D Daily

Отсутен Prcot

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3322
 • Samo VW je auto!
Денес променет сетот ремени и затегачи Ина и водната пумпа СКФ купени со одличен попуст од @Prcot , ибицата везе ко мини тракторче сега. Препорака!

Баш ми е мило што си задоволен, со здравје да си ја возиш!
GTI je zmaj

Отсутен koce1102

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1056
види ПП..

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 44231
 • Махер
  • malikovski.com
Хах и масла си имал, кога ќе имаш некоја минутка слободно време пиши што масла имаш за двотактни машини.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.