Автор Тема: Помал бандаж или повисока гума за помека вожња?  (Прочитано 1896 пати)

Отсутен зоки-златен

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3966
  • хаУс мајстор
Одг: Помал бандаж или повисока гума за помека вожња?
« Одговори #15 на: Декември 02, 2018, 17:18:29 pm »
Мене 159ката ми омекна денес :) од 245/40 18 на 225/50 17  :)
И бензинчето поефтино сега :D
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.