Автор Тема: Камелеон фолија на фарови  (Прочитано 1186 пати)

Отсутен MikiVW

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 39
Камелеон фолија на фарови
« на: Ноември 23, 2018, 20:11:02 pm »
https://imgur.com/a/SfcnGIW

Има некој? И дали имал проблеми со полиција? Мислам дека нема по кој основ да пишат казна. Заебаното е то што светат црвено светлата навечер.

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19656
Одг: Камелеон фолија на фарови
« Одговори #1 на: Ноември 23, 2018, 20:14:15 pm »
Главното прашање е “Зошто?”
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5250
 • Бенве си е бенве
Одг: Камелеон фолија на фарови
« Одговори #2 на: Ноември 23, 2018, 20:27:01 pm »
За пичиња

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk


Отсутен bramovsk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3163
Одг: Камелеон фолија на фарови
« Одговори #3 на: Ноември 23, 2018, 21:52:57 pm »
Главното прашање е “Зошто?”

За добро да се интегрираш со позадината?

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7278
 • Пичлеме
Одг: Камелеон фолија на фарови
« Одговори #4 на: Ноември 23, 2018, 22:00:52 pm »
Нов левел на сељачки додатоци, не сум го видел до сега ова :)

Отсутен vladic3110

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1167
Одг: Камелеон фолија на фарови
« Одговори #5 на: Ноември 23, 2018, 22:03:43 pm »
Главното прашање е “Зошто?”

За добро да се интегрираш со позадината?
За на скијање :D
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен MikiVW

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 39
Одг: Камелеон фолија на фарови
« Одговори #6 на: Ноември 23, 2018, 23:19:43 pm »
Имав видено на 159ка и на Инсигнија. Ги полирав па сакав да пробам како ќе изгледа.

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19656
Одг: Камелеон фолија на фарови
« Одговори #7 на: Ноември 24, 2018, 08:56:03 am »
Бљак :)
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен The Seventh Son

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 67
Одг: Камелеон фолија на фарови
« Одговори #8 на: Ноември 24, 2018, 09:07:44 am »
стај си и неколку цедиња на ретровизор да одговараат со светлата и за се уклопиш со баграта, Пошто господин човек со ГОЛФ не вози вакви глупости

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5250
 • Бенве си е бенве
Одг: Камелеон фолија на фарови
« Одговори #9 на: Ноември 24, 2018, 10:12:06 am »
Цедињата да служат за антирадар

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk


Отсутен zlatkoa

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2836
Одг: Камелеон фолија на фарови
« Одговори #10 на: Ноември 25, 2018, 00:28:36 am »
Пластично грозје каде да купам. Сакам на ретровизор да го обесам внатре.

Или опаш од зајак.

Позз

Отсутен DimitarMK

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1474
Одг: Камелеон фолија на фарови
« Одговори #11 на: Ноември 25, 2018, 01:13:55 am »
Вакви глупости како фолии за фарови, кинески ледови, кинески ксенон без лупа и слично треба да се забранат и строго да се санкционираат. Не само парично, туку возачот на такво возило под казна цел ден да гледа во дугачко светло без очи да затвори. Од вакви како тебе живци кинам секое возење, посебно на отворено.