Автор Тема: Bmw 320d F30  (Прочитано 3013 пати)

Отсутен BrziGonzalez

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1266
 • M Performance
Одг: Bmw 320d F30
« Одговори #30 на: Јуни 05, 2019, 04:10:47 am »
Бомбона... Ремапче кога? ;D

Присутен kirilsbmw

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 341
Одг: Bmw 320d F30
« Одговори #31 на: Јуни 05, 2019, 05:37:29 am »
Колата е супер ама морав ова  (1:10)  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=Tuh2kBy897c

Поздрав :)

Отсутен Nino-

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 456
 • Ultimate driving experience
Одг: Bmw 320d F30
« Одговори #32 на: Јуни 05, 2019, 07:07:40 am »
Фала Брзи, за ремап сеуште не сум размислувал, прв на списокот за модификации е воланот.
Кирил, се е ствар на вкус мене конкретно ми се ок, онака колку за промена.