Автор Тема: Opel Insignia Grand Sport 1.5 (2019)  (Прочитано 4640 пати)

Отсутен MarceCvarce

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6754
Одг: Opel Insignia Grand Sport 1.5 (2019)
« Одговори #75 на: Септември 26, 2019, 11:11:58 am »
топ количе, со здравје да си ја возиш

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9543
 • Архитект
Одг: Opel Insignia Grand Sport 1.5 (2019)
« Одговори #76 на: Септември 26, 2019, 13:19:57 pm »
Оф лелее кој си бил ти.

:)

Убава репортажа.

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5794
 • 69
Одг: Opel Insignia Grand Sport 1.5 (2019)
« Одговори #77 на: Септември 26, 2019, 13:34:52 pm »
Со здравје да си ја возиш новата кола, лезет да и видиш. Истата ја гледав и јас, гледав и една во салон со малку повисоко ниво на опрема и појак мотор, ако не се лажам 2000-ка беше. Многу убава внатрешност има и многу е пространа. Значи се осеќаш прекомотно во неа. Е сега за да не ми влезе чивијата, не сакав да правам тест возење, па оставив за понатака. Стварно еден од поубавите седани во класата. И добра цена имаат. :)
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен draganamon

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 21
Одг: Opel Insignia Grand Sport 1.5 (2019)
« Одговори #78 на: Септември 26, 2019, 17:35:12 pm »
Еве линк до блог кој го напишавме за одморот годинава:
https://firsttimeonkrk.wordpress.com
Има и збор, два за колата.
Има некоја страна каде има повеке вакви блогови ?

Отсутен balanar

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 259
Одг: Opel Insignia Grand Sport 1.5 (2019)
« Одговори #79 на: Септември 26, 2019, 20:43:51 pm »