Автор Тема: Festina i Penelope  (Прочитано 1415 пати)

Отсутен mushovlae

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 168
Festina i Penelope
« на: Октомври 25, 2018, 21:19:32 pm »
Prodavam festina saat i penelope,ne se mnogu noseni samo na svecenosti.So kutija i so sve sto odi so niv.Festina 7000 denari,penelopeto 4000 dvata za 10.000 ili zamena za smart watch samsung.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

« Последно менување: Октомври 26, 2018, 12:15:37 pm mushovlae »

Отсутен mushovlae

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 168
Одг: Festina i Penelope
« Одговори #1 на: Ноември 05, 2018, 14:39:14 pm »
Bump

Отсутен mushovlae

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 168
Одг: Festina i Penelope
« Одговори #2 на: Ноември 15, 2018, 12:38:15 pm »
Bump

Отсутен mushovlae

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 168
Одг: Festina i Penelope
« Одговори #3 на: Март 19, 2019, 11:04:48 am »
Nova cena Festina 6000 denari,penelopeto 3000 dvata za 8.000 ili zamena za smart watch Samsung ili telefon do taa cena.

Отсутен mushovlae

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 168
Одг: Festina i Penelope
« Одговори #4 на: Јули 29, 2019, 14:49:39 pm »
Bump

Отсутен mushovlae

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 168
Одг: Festina i Penelope
« Одговори #5 на: Август 24, 2019, 14:35:29 pm »
Може и замена за мобилен или таблет.


Sent from my SM-G955F using Tapatalk


Отсутен mushovlae

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 168
Одг: Festina i Penelope
« Одговори #6 на: Ноември 30, 2019, 16:11:00 pm »
Попуст за црни петак само денес и утре двата за 6000ден.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk