Автор Тема: Чип тјунинг  (Прочитано 43898 пати)

Отсутен marmlad

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3985
Одг: Чип тјунинг
« Одговори #255 на: Мај 08, 2020, 23:49:55 pm »

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4374
Одг: Чип тјунинг
« Одговори #256 на: Мај 08, 2020, 23:56:33 pm »

Отсутен IdeuX

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 702
Одг: Чип тјунинг
« Одговори #257 на: Мај 09, 2020, 12:41:36 pm »
"Стручњаков" е соодветен за ова поднебје, попознато како "чмарот на светот". Боже господе какви глупости тресе...

Отсутен marmlad

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3985
Одг: Чип тјунинг
« Одговори #258 на: Мај 13, 2020, 00:17:49 am »
Држи... муда од лабуда...
Темата е многу опширна, сложена, и варира од мотор до мотор... Не може со едно просто видео да се долови.